قرار است عاشق ویکتوریا شوید

تأسیس شده توسط بریتانیایی ها در سال ۱۸۴۳، ویکتوریا، برای لذت بردن با مثال های بسیاری از معماری های زینت بخش به همراه باغ گل ها و فضاهای سبز بسیار، هنوز در کلونی گذشته خود ریشه دارد.

پایتخت استان بریتیش کلمبیا با ساختمان های اداری که به سال ۱۸۹۷ بر می گردند، این شهر خانه چندین دانشگاه و کالج است و زندگی شبانه در آن جریان دارد. از مشاهده وال ها تا ماهیگیری تا دوچرخه سواری، جایی است که چه حرفه ای باشید و چه تازه کار، می توانید از فعالیت ها و سبک زندگی در فضای آزاد لذت ببرید.

شهر ویکتوریا کانادا همچنین شهری خلاق با پس زمینه فرهنگ و هنر پر رونق است و میزبان رخدادهای فضای باز مانند فستیوال موسیقی Rifflandia، به همراه اجراهای منظم موسیقی زنده‌، تئاتر و هنر اجرایی است. با حس مشهور قرار گرفته در ساحل غربی، ویکتوریا مانند تنفسی از هوای تازه است.

ویکتوریا چه کارهایی انجام دهیم

۱. لنگرگاه ویکتوریا: زندگی در سایه آب

پناه گرفته در نسیم اقیانوس آرام شمالی، این لنگرگاه به قلب ویکتوریا می رسد. قدم زدن کنار ساحل برای افراد محلی و گردشگران مسرور کننده است و چشم اندازهای زیبای طول مسیر مطمئنا چشم شما را به خود جلب می کنند. از اسکله های ماهیگیری به سمت هتل Fairmont Empress با سبک قلعه­ای برای دیدن مجموعه های مینیاتوری بروید. در همین نزدیکی باغ وحش Bug ویکتوریا تجربه ای منحصر به فرد و خاص ارائه می دهد، در حالی که موزه Maritime گردشگران را با تاریخ مرتبط با آب بریتیش کلمبیا آشنا می کند.

۲. موزه سلطنتی BC: افتخار استان

خانواده سلطنتی به عنوان بانک خاطرات بریتیش کلمبیا عمل کرده، مجموعه های عظیم تاریخ طبیعی را با آرشیو های استانی ترکیب می کند. با شروع از دوره پیش از تاریخ، موزه کار عالی در تعریف حماسه دنیای در حال تغییر ما انجام می دهد. یکی از نمایشگاه ها یک ماموت پشمالوی عظیم الجثه را به نمایش می گذارد، و موزه رد اولین جمعیت های بومی که این زمین ها را کشف کردند، مخصوصا در پارک تاندربرد، به بازسازی می کند.

۳. ساختمان های پارلمان بریتیش کلمبیا: معماری فرمانروایی

همانطور که ویکتوریا به عنوان مرکز استان بریتیش کلمبیا عمل می کند، ادارات قانون گذاری استان در ساختمان های دیدنی پارلمان در خیابان Government واقع شده اند. این شاهکارهای نئو باروک فک شما را می اندازند، فضای داخلی باشکوه است، و راهنماهای گردشگری در محل وجود دارند که می توانند کار هنری هر اتاق را با جزئيات برای شما تشریح کنند. زمین و باغ های اطراف، حتی اگر فقط از کنار آنها رد شوید، بسیار دلنواز هستند.

۴. Beacon Hill Park: سرگرمی فضای باز برای همه

این پارک باشکوه پر از فعالیت هایی برای خانواده است. هر کسی می تواند از قدم زدن در چشم انداز لذت ببرد، و بچه ها عاشق دویدن در زمین های بازی اطراف هستند. زمین های تنیس همیشه با رقابت سالم همراه هستند و در روزهای داغ، بازدید کنندگان می توانند در پارک آبی خود را خنک کنند. در مسیرهای پیاده روی کنار ساحل راه بروید، یک محل پیک نیک کنار آب پیدا کنید، از باغ های سرسبز  استفاده کنید و باغ وحش حیوانات خانگی را از دست ندهید.

۵. باغ های Butchart: زیبایی گیاه شناسی

این سایت تاریخی ملی یک باغ گیاه شناسی در کلاس جهانی به وسعت ۲۲ جریب بوده، و هر ساله حدود یک میلیون بازدید کننده از آن لذت می برند. از باغ Sunken (آبی) خوش رایحه گرفته تا Star Pond (حوضچه ستاره ای) تا Children’s Pavilion (غرفه کودکان)، همه می توانند چیزی مطابق سلیقه خود اینجا پیدا کنند. چشمگیر ترین بخش پارک مجسمه های برنزی فون و فلور (جانواران و گیاهان) روی زمین های محوطه هستند، که مطمئن می شوند بازدید کنندگان را شگفت زده و خوشحال کنند.
برای کسب اطلاعات درباره رشته ام بی ای در کانادا به این صفحه مراجعه کنید.

کی از ویکتوریا دیدن کنیم

بر خلاف بسیاری از مقاصد گردشگری کانادایی، دمای ویکتوریا معتدل و برای بیشتر سال بدون برف است. تابستان مشهورترین زمان برای گردشگران است اما آب و هوای متعادل و صحنه های هنری پر جنب و جوش بازدید کنندگان را در سراسر طول سال به خود جذب می کند.

ویکتوریا کجا اقامت داشته باشیم

هتل Empress اولین بار درهای خود را در سال ۱۹۰۸ به روی مهمانان باز کرد و اتاق هایی با فضای لوکس ارائه می دهد. گزینه های هزینه ای بسیاری مانند Arbutus Inn یا Bedford Regency با اتاق های راحت و امکانات اولیه وجود دارند، در حالی که Zed Victoria طراحی مدرن برجسته را با قیمت های معقول ارائه می دهد.
برای کسب اطلاعات درباره کانادا ویزا به این صفحه مراجعه کنید.

محله های معروف ویکتوریا

مرکز شهر – این منطقه از ویکتوریا پیاده رو – دوست است و برای قدم زدن، خرید کردن و غذا خوردن درست شده است. منطقه ای شلوغ از سرگرمی های تئاتری و بارها وجود دارند. همچنین اینجا جایی است که شما Inner Harbour و Old Town تاریخی را خواهید یافت.

بندر جیمز – این یکی از قدیمی ترین محله های شهر است و جایی است که جاذبه هایی چون ساختمان های پارلمان، Emily Carr House، خانه پیشین نقاش معروف به همراه پایانه های کشتی و پایانه کشتی های گردشگری و هلیکوپترهای Ogden Point را خواهید دید.

بندر بلوط – این روستای ساحلی در شرق ویکتوریا قرار گرفته و قسمتی از منطقه Greater Victoria را تشکیل می دهد. خانه نمایشگاه های صنایع دستی هنری و کارگاه ها و سه زمین گلف است.

در ویکتوریا چطور رفت و آمد کنیم

حمل و نقل عمومی

سیستم منطقه ای حمل و نقل ویکتوریا شبکه ای از اتوبوس ها شامل اتوبوس های نمادین دو طبقه شهر، در کل منطقه را اداره می کند. خدمت رسانی قابل اعتماد بوده و بلیط نقدی پایه ۲.۵۰ دلار بر هر فرد بزرگسال با بلیط روزانه به قیمت ۵.۰۰ دلار قابل دسترسی است.

تاکسی

شرکت های تاکسیرانی مختلفی در ویکتوریا فعالیت دارند. نرخ تاکسی ها ۳.۳۰ دلار به حساب مسافت و (تقریبا) ۱.۹۳ دلار به ازای هر نیم مایل اضافی است.

خودرو

شهر پیاده رو دوست است، اما اجاره خودرو به راحتی به شما اجازه بازدید از جزیره ونکوور را می دهد. نرخ کرایه خودرو از شرکت های Budget، Enterprise و Practicar از حدود ۴۸ دلار شروع می شود. پارک در پارکینگ ها از ۲ تا ۱۳.۵۰ دلار متفاوت است در حالی که پارک در خیابان از ۱.۵۰ تا ۳ دلار در ساعت با محدوده زمانی ۹۰ دقیقه تا ۲۴ ساعت هزینه در پی دارد.

هزینه زندگی در ویکتوریا

خیابان های دارای مراکز خرید

گزینه های خرید زیادی در خیابان Government خواهید یافت اینها شامل مدل های روز از مغازه های خاص مانند Sikta و سوغاتی از Moose Crossing Gift، و Bay Center با بیش از ۹۰ مغازه هستند. خیابان Lower Johnson جایی است که طراح های محلی را پیدا می کنید. چندین مرکز خرید در ویکتوریا وجود دارند شامل مرکز خرید Mayfair در منطقه Maywood و Uptown در منطقه Saanich که خانه هم مراکز خرده فروشی بزرگ و نیز مغازه های کوچک هستند.

خوار و بار و غیره

Market and Country Grocer قفسه های متنوع و بزرگ با قیمت های معقول ارائه می دهد. Thrifty Foods          یک مغازه زنجیره ای همواره تخفیف در مناطق مختلف است. یک بطری یک لیتری شیر حدود ۲.۳۵ دلار و دوازده عدد تخم مرغ حدود ۳.۶۰ دلار هزینه در پی خواهد داشت.

ویکتوریا کجا غذا بخوریم

برای غذاهای لوکس فرانسوی و قاره ای با استفاده از مواد اولیه محلی دنبال Restaurant Matisse باشید، که یک وعده شام سه نفره از ۴۸ دلار شروع می شود. Blue Crab Seafood House یکی از رستوران های مناسب غذای دریایی در ویکتوریا است، که در آن غذای اصلی تازه دریایی از ۳۲ دلار شروع می شود. Fishhook غذای دریایی را با مواد اولیه کانادایی و هندی ترکیب می کند؛ ماهی کاری زده روزانه قیمت گذاری می شود و غذاهای اصلی از ۷ دلار شروع می شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.